Ara
Close this search box.

ŞAMNU İNŞAAT OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

Şamnu İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1980 yılında konut projeleri tasarlayan, Mimar Demir Şamnu tarafından İstanbul’da kurulmuştur.  Başlangıç sürecinde inşaat, ticaret ve turizm amaçlı kurulan şirket ilerleyen yıllarda otomotiv, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyetlerini genişleterek büyümesini sürdürmüştür.

20 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe hizmet veren Şamnu İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, tecrübeli çalışanları ve yönetim kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Şamnu Otomotiv, sektör çapında tüm yeniliklere uygun olarak ve tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek, müşterilerine en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Sektöründe öncü firmalardan biri olan Şamnu Otomotiv, müşterilerine yalnızca otomotiv değil, aynı zamanda güç, prestij ve konfor sunmaktadır.

Portföyünde en seçkin markaları bir araya toplayan Şamnu Otomotiv, müşteri memnuniyeti çizgisinde seçkin firmalardan biri olmaya devam etmektedir. 

Şamnu Otomotiv’in misyonu;

Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma performansıyla beraber, kalite anlayışında öncü firma olmaktır.

 

Şamnu Otomotiv’in vizyonu;

Araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla beraber, kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez kabul eden şirket yapısıyla, sektörün lider firmalarından biri haline gelmektir.